Portfolio

Neler yaptım ? #

Aşağıda hayatımda bana değer katan küçüklü büyüklü işlerden, tecrübelerden başlıcalarını gözlemleyebilirsiniz.

Kumbik.com | A Kumbhaka Project #

Kumbik.com kadim kumbhaka nefes pratiğini dijital ortamda kolayca uygulayabilmeni sağlayan ve geliştirmeni destekleyen bir uygulama.

Nefes alma, verme ve tutma işlemlerini gerçekleştirerek gerçekleştirebildiğin nefes uygulamasına dair temel bilgiler alabileceğin web arayüzü yardımıyla kendine uygun kumbhaka pratiğini hemen şimdi yapabilirsin.

Yogadark.com online yoga stüdyo #

2023 yılı ortalarından beri düzenli devam ettirdiğim online sınıflarımı yazılım tecrübemle birleştirerek yogadark.com online stüdyosunu oluşturdum. Online derslerim yogadark ismi altında kendisi büyüyen ve genişleyen bir organizmaya dönüştü.

Mevcut ve gelecek sezona ait tüm derslere ait detaylara yogadark web sitesi ve yogadark instagram hesabı üzerinden kolayca ulaşabilirsin.

Yogakioo 300 TTC Eğitmenlik Eğitimi | 2023 Ocak - 2023 Şubat #

Temellerini tam 2 sene önce 280 TTC eğitimi ile atmış olduğum yoga eğitmenliği deneyimimi 300 TTC eğitimini tamamlayarak ileri seviye eğitmenliğe taşıdım. Bu süreçte eğitmenlikten öte kendime olan derinlemesine yolculuk bana çok şey kattı. Bende hali hazırda olanı keşfetmem adına derin bir alan açtı hayatımda. Bu eğitimde temelimin üzerine konulanları hayatımda okuyarak yol almaktayım. Her geçen gün yeni farkındalıklar kazandıran bir eğitim oldu benim için. İyi ki.

Yogakioo 280 TTC Eğitmenlik Eğitimi | 2021 Ocak - 2021 Temmuz #

Yogakioo eğitmenlik eğitimi hayatımı temellerinden sarstı ve beni kendimi geliştirebileceğim alanlara zorladı. Yazılım dünyası ile harmanlamaya çalıştığım yoga öğretisini sadece iş hayatında değil, hayatımın her alanında bir pratik olarak uygulamaya devam ediyorum.

Modanisa | 2014 Ağustos – #

Halen çalışmakta olduğum Modanisa her geçen gün büyümekte olan bir e-ticaret sitesi. Ekip bünyesinde satın alma, tedarik, satış, ödeme, depo, iade olarak gruplandırabileceğim ayrı süreçlerin her birinde teknik görev alıyorum. Uzun süredir çalışmakta olduğum şirkette Modern teknolojilere uyumlanma, proje yönetimi süreçlerini yenileme, hızlı deneme ve yanılmalarla öğrenme tecrübeleri beni heyecanlandırıyor.

Mogin | 2013 Haziran - 2014 Ağustos #

Mogin sahadan veri toplama, raporlama alanında çeşitli sektörlere modern yazılım teknolojileriyle özel çözümler sunmak amacıyla tecrübeli teknik bir ekip tarafından 2013 yılında ortaya çıkmıştır. Özellikle lojistik ve promotör satış sistemleri üzerine büyük firmalara hizmet veren topluluk, çalışmalarını ekonomik destek bulamadığından ötürü askıya almış durumdadır. Ortaya çıkarmış olduğu bazı projeler halen hayatına devam etmektedir. Bense şirketleşmeyi başaramamış topluluğun 3 kurucusundan biriydim. Şuan mogin.net domain`i başka bir ekip tarafından sahiplenilmiş olması ve yine teknoloji alanında hizmet vermeye devam ettiğini görmek beni sevindiriyor.

Saha Ajans İş Takip | 2013 – #

Firma içi iş görevlendirmelerinin gerçekleştirilip yetkiler çerçevesinde kontrol edilerek takip edilebildiği, gerektiğinde aksiyon alınabildiği proje aynı zamanda bir Mogin ürünüdür.

TEB Dağıtım | 2013 – #

TEB Bankasına özgü sticker, broşür gibi pop malzemelerinin mobil cihazlar aracılığı ile dağıtımı ve anlık raporlanmasının sağlandığı proje aynı zamanda bir Mogin ürünüdür.

Vestel Promotör | 2013 – #

Vestel satışlarının kayıt altına alındığı ve anlık raporlanmasının sağlandığı proje aynı zamanda bir Mogin ürünüdür.

Exper Promotör | 2013 – #

Exper satışlarının kayıt altına alındığı, supervisor ler aracılığı ile veri kontrolünün sağlandığı ve anlık raporlanmasının yapıldığı proje aynı zamanda bir Mogin ürünüdür.

Mobilgi | 2010 Ocak - 2013 Haziran #

3 yıldan fazla bünyesinde Yazılım Uzmanı olarak görev aldım. Mobilgi Merchandising hizmeti veren, çeşitli sektörlerdeki şirketlerin sahadan/bayilerinden bilgi toplamasını sağlayan ve bu bilgileri web arayüzü yardımıyla raporlayan bir altyapıya sahip. Perl dili ile yazılmış bir socket kütüphanesi yardımıyla sahadaki mobil cihazlardan verinin sunuculara aktarılmasından, verinin raporlanmasından, başka sistemlere entegrasyonundan ve yeni geliştirilecek web arayüzlerinin ARGE dahil tüm aşamalarından sorumlu oldum. Burada pozisyondan öte proje bazında sorunluluklar edindim. Sorumlu olduğum projelerin ARGE, veritabanı optimizasyonu (MySQL), web arayüzü ve diğer geliştirmeleriyle bütün olarak ilgilendim. Sorumlu olduğum projelerin sadece mobil yazılımında tam görev almadım. Firmaya Lojistik sektörüne ait projeler kazandırdım. Hali hazırda çeşitli lojistik firmalarında halen kullanılmaktadır. Lojistik sektörü için kredi kartı, davetiye, dergi gibi ürünlerin adresli veya adressiz dağıtım yöntemleriyle mobil cihazlar üzerinden dağıtılmasının ardından web arayüzünde resim, GPS ve dağıtımın kontrol edilmesini sağlayan müşteriye özel sahadan toplanan bilgilerle birlikte raporlanmasını sağladım. Ayrıca web servis veya hazırladığım özel “tool (Perl)” betikleri ile müşteri ve mevcut veritabanı arasında veri entegrasyonunu sağladım.